Ana Sayfa  >  Arşiv
» Arşiv
Arşiv
Sanatçı Şeli Benhabib’ten Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş'e Teşekkür Ziyareti

Menteşe Belediyesi ve Şeli Art Project işbirliğiyle Tarihi Sekibaşı Hamamında düzenlenen ‘Çıplak’ adlı resim sergisi sonrası Sanatçı Şeli Benhabib Başkan Gümüş’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette serginin düzenlenmesi nedeniyle Başkan Gümüş’e teşekkür eden Sanatçı Benhabib “Menteşe tam anlamıyla bir kültür kenti. Burada olmaktan ve sizlerle bir araya gelmekten çok mutlu olduk. Yakın bir zamanda yine gelmiş ve Tarihi Sekibaşı hamamında sergimizi açmıştık. İkincisini düzenlediğimiz bu sergi de yine çok güzel ağırlandık. Gösterilen ilgi ve misafirperverliğiniz için tüm sanatçı dostlarım adına size teşekkür ediyorum” dedi. 
Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Başkan Gümüş, “Sizler ülkemizin aydınlık yüzlerisiniz. Bir insan memur olabilir, amir olabilir, başkan dahi olabilir, ama herkes sanatçı olamaz. Sevginin ve hoşgörünün hakim olduğu ilçemizde, siz değerli sanatçılarımız ile bir arada olmaktan, sizleri ağırlamaktan bizler de çok mutlu olduk. Nazik ziyaretleriniz ve güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum” dedi. 
Ziyarette Sanatçı Şeli Benhabib Başkan Gümüş’e “Döngü” ismini verdiği ve tuval üzerine yaptığı akrilik eseri ile Sanatçı Aysel Erken’in cam ve seramik çalışması olan “çıplak” adlı eserini armağan etti.

 


 
web tasarım